Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

WZGÓRZE FERBERA Gdańsk

Home > Inwestycje > Wzgorze ferbera

Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska przy ulicy Czerskiej. To doskonały adres dla wszystkich ceniących sobie zaciszne, przyjazne miejsce w otoczeniu przyrody. Zaletą lokalizacji jest bliska odległość do centrum Gdańska(7km) oraz obwodnic S6 i S7. Zaledwie 3 minuty pieszo dzieli inwestycję od malowniczego Parku Ferberów, wpisanego do rejestru zabytków, którego powierzchnia liczy blisko 11 hektarów. W okolicy tak malowniczej scenerii natury powstaną budynki o prostej, ponadczasowej formie. Ich nowoczesną estetykę podkreślą duże okna i przestronne balkony. W każdym budynku sprawną komunikację mieszkańców zapewnią dwie windy zlokalizowane obok siebie. Koncepcja budynku uwzględnia szereg detali wykończeniowych i architektonicznych - niepowtarzalny design balustrad w połączeniu z elegancką kolorystyką elewacji, stworzą apartamentowy styl i poczucie luksusu.

Na osiedlu zaprojektowano 3 i 4-piętrowe budynki. Dla komfortu mieszkańców w dwóch budynkach powstaną lokale usługowo-handlowe. We wszystkich budynkach znajdować się będą hale garażowe, wygodne parkowanie zapewnią również miejsca postojowe naziemne. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska. Osiedle Wzgórze Ferbera to rozbudowana oferta mieszkań 1-4 pokojowych o powierzchni 29-65m2. W trosce o środowisko zaprojektowano ekologiczne zielone dachy, które zapewnią akustykę, dodatkową termoizolację zarówno latem jak i zimą. Oprócz estetyki, stanowią barierę dla zanieczyszczeń, produkują tlen i pochłaniają dwutlenek węgla.

Całość dopełnią starannie zaprojektowane elementy małej architektury. Dużym atutem będzie teren rekreacyjny, na którym powstanie plac zabaw, siłownia zewnętrzna w cudownym otoczeniu zieleni i ścieżek spacerowych. Ławki znajdujące się w cieniu istniejącego drzewostanu pozwolą na odpoczynek z Twoją ulubioną książką.

Informacje

termin realizacji

2024 r.

ceny od

310 590 PLN

ceny do

645 310 PLN

Powierzchnie od

29.00 m2

Powierzchnie do

66.77 m2

L. pomieszczeń od

1

Ceny za mkw. od

9 270 PLN

Ceny za mkw. do

10 710 PLN

lokalizacja

Gdańsk

Lista lokali

Mamy doświadczenie w sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.

ilość ofert:   40

1 2 3 4

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

W trakcie 15-letniej pracy w branży nieruchomości, pośredniczył w ponad tysiącu transakcji sprzedaży.

Marcin Fałek

Licencja Pośrednika, nr 26542