Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

VISTA Gdańsk

Home > Inwestycje > Vista

VISTA to połączenie klasyki z nowoczesnością i elegancją to inwestycja, która składa się z prestiżowych domów sąsiadujących z lasem. Ich spokój i elegancki charakter stanowi syntezę nowoczesnej formy z klasyką i dopasowaniem do terenu, na którym się znajdują. Prosta forma budynków została urozmaicona przez strome dachy. Każdy z zaprojektowanych domów posiada przemyślany układ funkcjonalny podzielony na dobrze doświetlone strefy : wejściowa, dzienną oraz prywatną.

Klimatyczna okolica, komfortowy dom z tarasem i pięknym widokiem to propozycja dla wymagających klientów, którzy w łatwy i szybki sposób mogą znaleźć się w centrum miasta, aktywnie wypocząć wśród zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bądź zrelaksować się w domowym zaciszu. Inwestycja wyróżnia się niebanalną architekturą, w której ważną rolę odgrywają materiały wysokiej jakości.

Domy zlokalizowane są na słonecznym południowym stoku matemblewskiego wzgórza, z którego rozpościera się wyjątkowy widok na panoramę miasta.
Matemblewo wchodzące w skład dzielnicy Brętowo jest dobrze skomunikowane z resztą miasta oraz całą potrzebną infrastrukturą.

To miejsce stworzone z myślą o osobach, które poszukują nieruchomoś

Informacje

termin realizacji

2023 r.

ceny od

2 699 000 PLN

ceny do

3 399 000 PLN

Powierzchnie od

221.20 m2

Powierzchnie do

233.40 m2

L. pomieszczeń od

5

Ceny za mkw. od

11 684 PLN

Ceny za mkw. do

14 563 PLN

lokalizacja

Gdańsk

Lista lokali

Mamy doświadczenie w sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.

ilość ofert:   2

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

W trakcie 15-letniej pracy w branży nieruchomości, pośredniczył w ponad tysiącu transakcji sprzedaży.

Marcin Fałek

Licencja Pośrednika, nr 26542