Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

Lokal biurowy – Gdańsk ul.Jabłoniowa

Inny komercyjny na wynajem

2 210 PLN

65 PLN/m2

powierzchnia

34.00 m2

liczba pokoi

1

rok budowy

2012

id oferty

1629883

Typ nieruchomości:

Inny komercyjny

Typ transakcji:

wynajem

Lokalizacja:

Gdańsk Jasień

Piętro:

1 na 5

Powierzchnia:

34.00 m2

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2012

Numer oferty:

1629883

Opis nieruchomości

Nowy lokal biurowy - Gdańsk Jabłoniowa

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego, usytuowany w nowoczesnym kompleksie usługowo-biurowym Nordika, przy ul. Jabłoniowej 20, w prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa.

Niewątpliwym atutem jest bliskość obwodnicy Trójmiasta, Portu Lotniczego oraz bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska. W odległości 20 m od budynku znajduje się przystanek autobusowy w odległości ok. 500 m pętla tramwajowa.
Na parterze budynku znajduje się portiernia i ochrona, pracownicy oraz klienci mają do dyspozycji 2 windy, parking zewnętrzny. Sanitariaty umiejscowione są na każdy piętrze. Dodatkowo na parterze znajdują się pizzerie, pralnia oraz gabinety lekarskie.

Biuro o powierzchni od 34 m2  w wykończonym stanie: podłoga wykładzina, ściany malowane na biało, podwieszany sufit z punktowym oświetleniem, instalacja teletechniczna oraz instalacja klimatyzacji.
Urokliwe i przestrzenne biura posiadają okna z panoramicznym widokiem na sąsiednie tereny i staw. Dodatkowym atutem jest część wspólna ( 40 m2 ) do użytku dla wszystkich lokali (kuchnia, lobby, jadalnia).

Świetna lokalizacja pod funkcję biurową - łatwy dojazd od centrum, pełna infrastruktura handlowo-usługowa, obwodnica trójmiasta, port lotniczy, a w bezpośrednim sąsiedztwie przystanek komunikacji miejskiej i dalej pętla tramwajowa to główne atuty nieruchomości.

Czynsz: 65 zł/m2 + VAT
Dodatkowo zryczałtowane opłaty 15,50 zł netto/ m2

Zapraszamy do kontaktu.

biuro@exnovo.pl
www.exnovo.pl  


Marcin Fałek 
510 363 812

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Lokalizacja