Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

Gdańsk, 2 pokojowe z halą i komórką!

Mieszkanie na sprzedaż

396 990 PLN

11 000 PLN/m2

powierzchnia

36.09 m2

liczba pokoi

2

rok budowy

2022

id oferty

6802047

Typ nieruchomości:

Mieszkanie

Typ transakcji:

sprzedaż

Lokalizacja:

Gdańsk Jasień

Piętro:

3 na 4

Powierzchnia:

36.09 m2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2022

Numer oferty:

6802047

Opis nieruchomości

BUDYNEK Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE.

Gdańsk, Jasień 2 pokojowe wschodnie mieszkanie - po odbiorze!

Osiedle Neo Jasień wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne.

Na terenie inwestycji nie zabraknie też miejsc sprzyjających integracji sąsiedzkiej, w tym plac zabaw dla dzieci.

W ofercie znajdą się również miejsca postojowe w hali garażowej, komórki lokatorskie i opcje zakupu mieszkania zarówno w standardzie deweloperskim jak i z wykończeniem “pod klucz”.

LOKALIZACJA 

Jednym z największych atutów osiedla Neo Jasień jest świetna lokalizacja. Inwestycja mieści się przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od jeziora Jasień, w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska.

Doskonały dostęp do transportu miejskiego, a także bliskość najważniejszych szlaków komunikacyjnych gwarantują szybki i swobodny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Do przystanku komunikacji miejskiej jest zaledwie 300 metrów. Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje około 10-14 minut, a do obwodnicy zaledwie kilka minut. W odległości 2-3 km znajdują się przychodnie. Na dojazd do przedszkoli i szkół trzeba poświęcić tylko ok. 7-10 minut. W odległości ok. 1 km znajduje się Biedronka, Designer Outlet, Carrefour, OBI, CH Rental Park.

Neo Jasień jest oddalone od hałaśliwego centrum, co gwarantuje spokój. Jest to miejsce, w którym można odpocząć i zregenerować siły. Bliskość terenów zielonych pozwala na relaks i aktywny wypoczynek.

Piwnica i miejsce postojowe w hali dodatkowo płatne 35 000 zł.

Ogłoszenie prywatne.
 

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Lokalizacja