Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

Działka 2 ha przy S6 tereny usług baz i przemysłu.

Działka na sprzedaż

4 950 000 PLN

250 PLN/m2

powierzchnia

19800.00 m2

liczba pokoi

rok budowy

id oferty

7636655

Typ nieruchomości:

Działka

Typ transakcji:

sprzedaż

Lokalizacja:

Juszkowo

Piętro:

na

Powierzchnia:

19800.00 m2

Liczba pokoi:

Rok budowy:

Numer oferty:

7636655

Opis nieruchomości

Działka 2 ha przy S6 tereny usług baz i przemysłu.

Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 19800 m2, zlokalizowaną w Juszkowie. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców szukających miejsca na prowadzenie działalności produkcyjno-usługowej.
Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w miejscowości Juszkowo,  gmina Pruszcz Gdański która leży w województwie pomorskim, na południu aglomeracji trójmiejskiej.

W Gminie Pruszcz Gdański równorzędne znaczenie ma rolnictwo, przemysł i usługi. Walory naturalne i lokalizacja Gminy sprzyjają rozwojowi turystyki i agroturystyki. Bliskie sąsiedztwo aglomeracji trójmiejskiej sprawia, że niektóre miejscowości rozwijają się jako „satelity” Trójmiasta i powstają w nich nowoczesne osiedla mieszkaniowe. Gmina Pruszcz Gdański ma bardzo korzystne położenie komunikacyjne, ponieważ przez jej teren przebiegają szlaki wiodące z południa polski do trójmiasta - droga nr 7 Gdańsk- Warszawa, droga nr 91 - Gdańsk Łódź, a także południowa obwodnica Gdańska łącząca obydwie trasy. Na terenie gminy znajduje się również początek trójmiejskiej obwodnicy i autostrady A-1. Dostępność komunikacyjna sprawia, że na terenie Gminy swoje siedziby lub oddziały, lokuje się coraz więcej firm produkcyjno-usługowych.
Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki o charakterze magazynowo logistycznym oraz tereny niezabudowane o charakterze inwestycyjnym.

Przedmiotowy obszar znajduje się w południowo-wschodniej części miejscowości, bezpośrednio przy granicy z Pruszczem Gdańskim. Nieruchomość posiad dostęp do częściowo utwardzonej drogi publicznej - ulicy Towarowej.
Położenie komunikacyjne nieruchomości jest dobre ponieważ położona jest ona w odległości około 1 km od drogi nr 226 oraz około 2 km od węzła Obwodnicy Trójmiejskiej.

Przeznaczenie nieruchomości zgodnie z Art. 154. punkt 1 Ustawy o gospodarce nieruchomościami ustala się na podstawie zapisów planie miejscowym.
Teren na którym znajduje się nieruchomość jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przyjętym uchwałą Nr XXXII/178/2005 z późniejszymi zmianami (XX/63/2012, LI/21/2023) Rady Gminy Pruszcz Gdański z dnia 10 sierpnia 2005 r. przedmiotowy obszar leży na terenach oznaczonych 3.U/P - tereny usług baz i przemysłu.

To idealna okazja dla przedsiębiorców szukających inwestycji z potencjałem rozwoju. Nie przegap tej okazji i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Lokalizacja