Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

Gdańsk, Mieszkanie 61.98 m2 na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

powierzchnia

61.98 m2

liczba pokoi

3

rok budowy

2023

id oferty

4515912

Typ nieruchomości:

Mieszkanie

Typ transakcji:

sprzedaż

Lokalizacja:

Gdańsk Letnica

Piętro:

4 na 17

Powierzchnia:

61.98 m2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2023

Numer oferty:

4515912

Opis nieruchomości

LETNICA -NAJBARDZIEJ ROZWOJOWA DZIELNICA TRÓJMIASTA

Letnica to najmniejsza dzielnica Gdańska, która bardzo dynamicznie się rozwija od momentu, gdy władze miasta zdecydowały o budowie stadionu piłkarskiego na Euro 2012. Uważany za jeden z najciekawszych stadionów piłkarskich świata, stał się atrakcją nie tylko dla fanów piłki nożnej ale także muzyki. Odbywają się tutaj koncerty światowej klasy artystów. Nowe perspektywy rozwoju Letnicy otworzył także kompleks – Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo, w którym znajdziemy 3 hale wystawiennicze i 4 sale konferencyjne, powierzchnie biurowe oraz strefy rekreacyjne i restauracyjne.

Sąsiedztwo Stadionu i Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AmberExpo zapewni dostęp do wydarzeń sportowo-rozrywkowych, a w niedalekiej przyszłości powstanie w okolicy Nautilus Gdańsk – obiekt rekreacyjno-sportowy z parkiem wodnym i kompleksem basenów i saun oraz egzotyczna laguna.
Pobliski tunel pod Martwą Wisłą zapewnia szybkie połączenie dzielnicy z lotniskiem i sprawia, że Letnica stała jednym z najciekawszych obszarów inwestycyjnych Trójmiasta.
Wspaniała lokalizacja i duży potencjał rozwojowy przekonały nas, że to wyjątkowe miejsce do życia.

Osiedle Horizon powstaje w sąsiedztwie Drogi Zielonej – jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Gdańska, zapewniającej wygodny wyjazd z miasta w kierunku obwodnicy południowej, Autostrady A1, oraz drogami ekspresowymi w kierunku Warszawy, Łodzi i Szczecina, przez tunel pod Martwą Wisłą. Dojazd samochodem do centrum zajmuje zaledwie

11 minut. Równie szybko można przedostać się do okolicznych dzielnic (Wrzeszcz, Oliwa, Zaspa, Jelitkowo i Brzeźno). Do przystanku komunikacji miejskiej jest kilka minut spacerem.

IDEALNE DO MIESZKANIA
Na tej samej ulicy, w budynku starego hotelu Lauentauer Hof, działa Klub GAMA, który odgrywa znaczącą rolę w życiu kulturalnym Letnicy. Odbywają się tu zajęcia teatralne, plastyczne, taneczne i wokalne, a także działa świetlica z pracownią internetową.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mieszkań o funkcjonalnych układach i rozszerzonym standardzie. Każde z mieszkań będzie miało balkon, loggię lub taras, na których będzie zamontowane oświetlenie.
Parapety wewnętrzne wykonane będą z konglomeratu. W każdym mieszkaniu będą zamontowane antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz światłowód i naziemna telewizja cyfrowa.
Osiedle Horizon będzie częściowo ogrodzone, objęte monitoringiem i ochroną.

Rozwiązania, które zastosowali architekci w Osiedlu Horizon spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców, także tych, którym bliska jest idea dbania o środowisko:

  • zielone tarasy rekreacyjne na dachach (zalety ekologiczne i mniejsze zużycie energii)
  • platformy widokowe
  • plac zabaw dla dzieci
  • dziewięć lokali usługowych
  • udogodnienia dla rowerzystów (stojaki rowerowe na terenie osiedla i w hali garażowej)
  • indywidualne miejsca garażowe w hali podziemnej
  • ledowe oświetlenie klatek schodowych
  • wideofony

LOKALIZACJA

Plaża i morze – 5 minut
Stadion piłkarski – 5 minut
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe
AmberExpo – 5 minut
Park Reagana – 10 minut
Szkoła Międzynarodowa – 3 minuty
Politechnika Gdańska – 10 minut
Uniwersytet Gdański – 15 minut
Olivia Business Centre – 20 minut
Centrum Gdańska – 11 minut
Lotnisko – 25 minut
Wrzeszcz, Oliwa – 10 minut

Osiedle Horizon jest idealne dla osób w każdym wieku. W pobliżu znajdziemy bogate zaplecze edukacyjne, przedszkola, szkołę podstawową, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Szkołę Międzynarodową oraz Zespół Szkół Morskich. W krótkim czasie można dojechać również do Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

W okolicy osiedla znajdują się liczne sklepiki, supermarket oraz przychodnia zdrowia.

Masz pytania ?

Kontakt do opiekuna inwestycji.
Marcin Fałek
+48 510 363 812
m.falek@exnovo.pl

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Lokalizacja