Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

Malbork, Mieszkanie 37.58 m2 na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

245 000 PLN

6 519 PLN/m2

powierzchnia

37.58 m2

liczba pokoi

2

rok budowy

id oferty

8688431

Typ nieruchomości:

Mieszkanie

Typ transakcji:

sprzedaż

Lokalizacja:

Malbork

Piętro:

1 na 3

Powierzchnia:

37.58 m2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

Numer oferty:

8688431

Opis nieruchomości

Nowe Horyzonty - nowe mieszkania w Malborku
Tworzymy doskonałe miejsce do życia.

Osiedle budynków wielorodzinnych składać się będzie z pięciu budynków z funkcjonalnymi mieszkaniami. W I Etapie inwestycji powstaje pierwszy budynek z 45 lokalami
mieszkalnymi.

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w Malborku?

Wyobraź sobie komfortowe miejsce, spokojną lokalizację niedaleko centrum miasta, wyjątkowy układ pomieszczeń i ogromne możliwości aranżacyjne… Brzmi doskonale? Teraz dzięki ofercie mieszkań na sprzedaż w Malborku spełniamy wszystkie marzenia o idealnym apartamencie! 
Nasza nowoczesna inwestycja przy ulicy Włościańskiej to 4-kondygnacyjny budynek mieszczący 45 mieszkań na sprzedaż. Wszystkie lokale wyróżniają się oryginalnymi układami o rewelacyjnych możliwościach aranżacyjnych.
Do każdego lokalu przydzielone jest miejsce parkingowe.

Budynek jest usytuowany na otwartym terenie, z bliskim dostępem do szkoły i sklepów, a z drugiej strony wszyscy mieszkańcy osiedla będą mieli łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych. Bliskość naturalnych terenów sprzyja bieganiu czy jazdą na rowerze. Na osiedlu zaplanowane są dwa place zabaw które wpływają na komfort rodzin z dziećmi, które zdecydują się wybrać Osiedle Nowe Horyzonty jako swoje miejsce do życia.

Darmowe miejsca postojowe na terenie osiedla. 

Zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Lokalizacja