Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

Gdańsk, Mieszkanie 77.39 m2 na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

1 755 205 PLN

22 680 PLN/m2

powierzchnia

77.39 m2

liczba pokoi

4

rok budowy

id oferty

8189348

Typ nieruchomości:

Mieszkanie

Typ transakcji:

sprzedaż

Lokalizacja:

Gdańsk Oliwa

Piętro:

1 na 3

Powierzchnia:

77.39 m2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

Numer oferty:

8189348

Opis nieruchomości

​Atrium Oliva to inwestycja niezwykła. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową. W pobliżu zabytków i nowoczesnych biurowców, w sąsiedztwie lasu i uniwersytetu, ze świetnym dostępem zarówno do transportu publicznego, jak również sieci drogowej i rowerowej​.
Wyjątkowa lokalizacja zasługiwała na wyjątkowy projekt. Wysokie, jasne apartamenty o przemyślanych układach znajdują się w pięciu eleganckich budynkach, otaczających zaciszne patio. Do realizacji inwestycji wykorzystano najlepsze materiały i technologie przyjazne środowisku, a budynki i części wspólne zostały wyposażone w odważne innowacje. Atrium Oliva wyróżnia przemyślany projekt, najlepsze certyfikowane materiały i innowacyjne technologie. W pięciu kameralnych budynkach znajdą się bardzo dobrze doświetlone i doskonale wyciszone apartamenty o powierzchni od 36 do 126 m2 i starannie przemyślanych układach. Będą one wyposażone w nowoczesne technologie ułatwiające życie, m.in. system automatyki domowej. Komfort życia zapewnią przeszklenia, balkony, tarasy i ogródki oraz trzyszybowe, drewniane okna z widokiem na las, zieleń lub sylwetki oliwskich biurowców.

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Lokalizacja