Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

Możesz na nas liczyć na każdym etapie!

Home > O nas

Planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy!

Szanujemy Twój czas, dlatego przygotujemy oferty wyłącznie dopasowane do Twoich potrzeb. Będziemy Ci towarzyszyć i wspierać na każdym etapie, aż do momentu podpisania aktu notarialnego. Sprzedającym doradzamy jak podnieść wartość nieruchomości, co automatycznie wpływa na lepsze warunki sprzedaży. Osobom planującym kupić nieruchomość, pomagamy znaleźć wymarzone mieszkanie i dokonać wyboru najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Kultura, wiedza i transparentność przyświecają nam jako główny cel współpracy.

Mamy doświadczenie w sprzedaży nieruchomości na atrakcyjnych warunkach. Potrafimy także szybko i niedrogo znaleźć wymarzoną nieruchomość!

10-letnie doświadczenie

To ono sprawiło, że jesteśmy w stanie, w jak najkrótszym czasie sprzedać lub kupić nieruchomość. Mamy na to swoje sposoby!

sprzedanych nieruchomości w trójmieście

inwestycji z rynku pierwotnego z trójmiasta i okolic

ofert od trójmiejskich deweloperów w jednym miejscu

w rankingu biur nieruchomości według trójmiasto.pl

Jak działamy?

Szukamy najlepszych rozwiązań!

Wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży czy wolisz poczekać i sprzedać drożej? Chcesz kupić nieruchomość szybko, czy wolisz poczekać na okazję? Odpowiedzi na te i inne pytania pomagają nam w opracowaniu strategii działania skrojonej na Twoją miarę!

Jesteśmy Twoim partnerem

Prowadzimy partnerskie relacje, których celem jest pozyskanie najlepszych rozwiązań. Współpracujemy także z innymi agentami, aby znaleźć dla Ciebie wymarzoną nieruchomość. Dzięki temu jesteśmy w stanie pokazać Ci oferty nieruchomości z całego trójmiejskiego rynku nieruchomości!

Docenisz naszą skuteczność

Jesteśmy w stanie w jak najkrótszym czasie sprzedać lub kupić nieruchomość. Dlaczego? Bo wiemy, które narzędzia promocji oferty są skuteczne i jak kształtują się ceny na trójmiejskim rynku nieruchomości. To zasługa naszego 10-letniego doświadczenia.

Doradzimy w co inwestować

Nieruchomości zlokalizowane w niedużej odległości od morza można przeznaczyć na wynajem. Jeśli dążysz do osiągania pasywnego dochodu, pomożemy Ci wybrać idealnie mieszkanie pod wynajem. Znajdziemy takie, które stanie się ulubionym miejscem wakacyjnych i biznesowych pobytów.

Określ swój cel

Interesują Cię nieruchomości na rynku pierwotnym czy wtórnym? W trójmiejskim biurze nieruchomości Ex Novo, znajdziesz wszystkie rodzaje ofert! Jedyne co musisz zrobić to zdecydować – mieszkanie, czy dom? Nieruchomość do własnej aranżacji czy gotowa do wprowadzenia? W Gdańsku, Gdyni, czy Sopocie?

Jeśli już wiesz, czego szukasz to sprawdź oferty, które mamy aktualnie na stronie. Jeśli nic nie znajdziesz, nie poddawaj się! Skontaktuj się z nami – mamy kilka asów w rękawie!

Osiedle Maciejka, Gdańsk

Osiedle Maciejka, Gdańsk

liczba pokoi

od 2 do 3

cena za m²

od 7 100 zł do 12 000zł

powierzchnia

od 38m² do 71m²

Nasz blog

Jeśli interesuje Cię, co się dzieje w świecie nieruchomości, nie zapomnij odwiedzić naszego bloga.

Nieruchomości a koronawirus – co się wydarzy?

Nieruchomości a koronawirus – co się wydarzy?

Sytuacja epidemiczna związana z koronawirusem jest trudna, tym bardziej że…

Czytaj artykuł
Jak zmieniały się ceny nieruchomości na rynku pierwotnym.

Jak zmieniały się ceny nieruchomości na rynku pierwotnym.

15 lat temu można było kupić nowe 55-metrowe mieszkanie w…

Czytaj artykuł
Zakup mieszkania w celach inwestycyjnych

Zakup mieszkania w celach inwestycyjnych

Inwestycje w nieruchomości, to obecnie dobry pomysł na agresywne pomnażanie…

Czytaj artykuł