Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

VIA FLORA Gdańsk

Home > Inwestycje > Via flora

Jeśli zainteresowała Ciebie to mieszkanie to już dziś sprawdź inne dostępne oferty, zanim ktoś Cię wyprzedzi.
Wypełnij formularz a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.

INWESTYCJA Z PRZYSZŁOŚCIĄ


Mieszkania idealne dla Ciebie!

Via Flora to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Ptasiej w Gdańsku, w obrębie dzielnicy Chełm. To dobry wybór dla osób, które szukają mieszkania w spokojnej okolicy, ale nie chcą rezygnować z udogodnień oferowanych przez miasto.
Projekt zakłada budowę czterech 4-kondygnacyjnych budynków wyposażonych w cichobieżne windy. W ofercie znajdziemy zarówno małe lokale, idealne na start, jak i większe, nawet 4-pokojowe mieszkania, chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi.

Dla każdego lokalu przewidziano dodatkową, otwartą przestrzeń – w zależności od kondygnacji jest to balkon lub ogródek z tarasem. Bezpieczne i komfortowe parkowanie samochodów będzie możliwe zarówno w garażu podziemnym, jak i na naziemnych miejscach postojowych.

Chełm to dzielnica coraz chętniej wybierana przez osoby szukające mieszkania w Gdańsku. Dojazd do centrum zajmuje około 15 minut, a bliskość ważnych arterii drogowych sprawia, że szybko dostaniemy się stąd również do innych części miasta. Alternatywę dla samochodu może stanowić komunikacja miejska. W niewielkiej odległości od osiedla są przystanki autobusowe i pętla tramwajowa. Większość codziennych spraw można jednak załatwić na miejscu.
Chełm ma do zaoferowania rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową i duży wybór placówek szkolno-przedszkolnych. W promieniu 2 km od inwestycji znajdziemy Park Oruński, malowniczo położony nad kanałem Raduni. Jest to trzeci co do wielkości park w Gdańsku, dla okolicznych mieszkańców miejsce spacerów, spotkań i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dostęp do terenów zielonych to jeden spośród wielu atutów osiedla Via Flora. Jest równie ważny, co spokojna okolica czy dobry dojazd do centrum.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Informacje

termin realizacji

2023 r.

ceny od

366 651 PLN

ceny do

930 384 PLN

Powierzchnie od

32.37 m2

Powierzchnie do

88.83 m2

L. pomieszczeń od

1

Ceny za mkw. od

8 699 PLN

Ceny za mkw. do

12 099 PLN

lokalizacja

Gdańsk

Lista lokali

Mamy doświadczenie w sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.

ilość ofert:   74

1 2 3 7

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

W trakcie 15-letniej pracy w branży nieruchomości, pośredniczył w ponad tysiącu transakcji sprzedaży.

Marcin Fałek

Licencja Pośrednika, nr 26542