Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

OSIEDLE LATARNIKÓW Gdańsk

Home > Inwestycje > Osiedle latarnikow

Jeśli zainteresowała Ciebie to mieszkanie to już dziś sprawdź inne dostępne oferty, zanim ktoś Cię wyprzedzi.
Wypełnij formularz a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.

Osiedle Latarników to trzyetapowa inwestycja powstająca w pasie nadmorskim Gdańska przy ulicy Letnickiej, 900 metrów w linii prostej od morza, w niewielkiej odległości od Parku Brzeźnieńskiego im. JJ. Haffnera.
W ofercie inwestycji znajdziemy funkcjonalne lokale o zróżnicowanych powierzchniach z widokiem na zieleń oraz lokale z wygodnymi tarasami na dachu.

Osiedle Latarników to nowoczesny projekt uwzględniający parking podziemny, naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie, estetyczną zieleń oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Z MYŚLĄ O MIESZKAŃCACH

Letnica - tu jest Twoje wymarzone mieszkanie
Położenie w pasie nadmorskim, blisko plaż Zatoki Gdańskiej, parków oraz terenów rekreacyjnych – Osiedle Latarników to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie kontakt z przyrodą.
Dzielnica Letnica jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się części Gdańska, bardzo dobrze skomunikowana z centrum i jednocześnie gwarantuje szybki dojazd do głównych tras drogowych S-6, S-7 oraz Autostrady A1 dzięki bliskości arterii drogowych - Drogi Zielonej oraz Tunelu pod Martwą Wisłą. Korzystając z komunikacji miejskiej, sprawnie dostaniemy się z osiedla do innych dzielnic Gdańska, dworca głównego PKP oraz dworca głównego PKS.

W odległości 1,5 km od Osiedla Latarników znajduje się stadion piłkarski Energa oraz kompleks wystawienniczo-kongresowy AmberExpo, co pozwoli mieszkańcom osiedla uczestniczyć w wielu imprezach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych. W dzielnicy planowany jest szereg inwestycji, w tym m.in. budowa Nautilus Gdańsk – nowoczesnego obiektu edukacyjno-rozrywkowego z multimedialnym oceanarium, gastronomią, usługami oraz centrum medycznym i spa.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Informacje

termin realizacji

2022 r.

ceny od

462 517 PLN

ceny do

1 061 413 PLN

Powierzchnie od

27.98 m2

Powierzchnie do

48.87 m2

L. pomieszczeń od

2

Ceny za mkw. od

10 362 PLN

Ceny za mkw. do

34 889 PLN

lokalizacja

Gdańsk

Lista lokali

Mamy doświadczenie w sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.

ilość ofert:   89

1 2 3 8

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

W trakcie 15-letniej pracy w branży nieruchomości, pośredniczył w ponad tysiącu transakcji sprzedaży.

Marcin Fałek

Licencja Pośrednika, nr 26542