Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

KASKADA JASIEŃ Gdańsk

Home > Inwestycje > Kaskada jasien

Jeśli zainteresowała Ciebie to mieszkanie to już dziś sprawdź inne dostępne oferty, zanim ktoś Cię wyprzedzi.
Wypełnij formularz a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.

Zapomnij, że mieszkasz w mieście


Osiedle Kaskada Jasień to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ale które nie chcę rezygnować z korzyści życia w mieście. Funkcjonalne mieszkania o metrażach od 30 do 77 mkw spełnią wszystkie potrzeby singla, pary, a także rodziny.

Komfort w nowoczesnym wydaniu

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Kaskada Jasień zostały zaprojektowane tak, by były funkcjonalne oraz przyjemne w użytkowaniu, niezależnie od wybranego metrażu. Każdy lokal będzie miał ogródek, taras lub balkon.

Infrastruktura

Osiedle Kaskada Jasień powstaje z myślą o osobach poszukujących spokoju, a zarazem miejsca świetnie skomunikowanego i w otoczeniu infrastruktury handlowo-usługowej.

Zielone przestrzenie
Naszą inwestycję dopełnia starannie zaprojektowana roślinność oraz alejki i skwerki z elementami małej architektury.

Tereny rekreacyjne
Unikalna przestrzeń wspólna zachęci zarówno dzieci, jak i dorosłych do aktywnego spędzania czasu niezależnie od pogody i pory roku.

Ogrody deszczowe
Na terenie Kaskady Jasień powstaną ogrody deszczowe, które wpłyną nie tylko na estetykę przestrzeni, ale również przyczynią się do zwiększenia bioróżnorodności.

Atrakcyjna przestrzeń z myślą o mieszkańcach

Zależy nam na ochronie środowiska – osiedle zostało wkomponowane w kaskadowe ukształtowanie terenu i zastaną tam naturę. Zaprojektowaliśmy również ogrody deszczowe. Każdy budynek w swoim sąsiedztwie będzie miał również tereny rekreacyjne, miejsca do wypoczynku i zielone skwery. Ścieżki i placyki będą oświetlone i ozdobione elementami małej architektury.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Informacje

termin realizacji

2024 r.

ceny od


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/server613271/ftp/exnovo.pl/wp-content/themes/exnovo/single-inwestycje.php on line 87
PLN

ceny do


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/server613271/ftp/exnovo.pl/wp-content/themes/exnovo/single-inwestycje.php on line 91
PLN

Powierzchnie od

38.69 m2

Powierzchnie do

67.93 m2

L. pomieszczeń od

2

Ceny za mkw. od


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/server613271/ftp/exnovo.pl/wp-content/themes/exnovo/single-inwestycje.php on line 111
PLN

Ceny za mkw. do


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/server613271/ftp/exnovo.pl/wp-content/themes/exnovo/single-inwestycje.php on line 115
PLN

lokalizacja

Gdańsk

Lista lokali

Mamy doświadczenie w sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.

ilość ofert:   0

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

W trakcie 15-letniej pracy w branży nieruchomości, pośredniczył w ponad tysiącu transakcji sprzedaży.

Marcin Fałek

Licencja Pośrednika, nr 26542