Exnovo - planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Trójmieście? Wiesz jakie to absorbujące? Dlatego chętnie Ci pomożemy.

JAŚKOWA DOLINA I ETAP Gdańsk

Home > Inwestycje > Jaskowa dolina i etap

MIESZKANIE Z KLIMATEM DOMU JEDNORODZINNEGO
Villa Jaśkowa Dolina to osiedle dosłownie zatopione w Parku Jaśkowej Doliny. Każdy szczegół zaprojektowaliśmy tak, aby zapewnić jego mieszkańcom wygodne i spokojne życie. Villa Jaśkowa Dolina łączy bowiem wszystkie zalety mieszkania na osiedlu z kameralną atmosferą życia we własnym domu. Niska zabudowa, bliskość lasu, elegancki, dyskretny styl całego projektu wpisujący się w zielone otoczenie — nieczęsto można tak zamieszkać.

BLISKO LASU I HISTORII
Jaśkowa Dolina to jedna z najpiękniejszych części dawnego, gdańskiego Wrzeszcza. To dzielnica pełna zieleni i historycznej zabudowy z końca XIX i pierwszej połowy XX wieku w stylu miejskich pałacyków. Właśnie tutaj, w samej otulinie Parku Jaśkowa Dolina, staną 3- i 4- piętrowe wille z apartamentami dla tych, którzy cenią komfort i zwracają uwagę na każdy szczegół. To miejsce jednocześnie blisko centrum i blisko przyrody. Do pracy bez stresu, do kina lub na zakupy szybko i z przyjemnością, a do lasu — spacerem.

ELEGANCKIE APARTAMENTY
W obu etapach powstanie tu łącznie ponad 200 apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Mieszkańców otoczy wygodna infrastruktura i przemyślany design. Ciepłe kolory elewacji z mineralnych płytek klinkierowych korespondują z ciemnoszarymi balkonami i stolarką okienną. Korytarze z eleganckimi tapetami, pomieszczenia na rowery i wózki, miejsca parkingowe dla aut elektrycznych, komórki lokatorskie, cichobieżne windy — to tylko przykłady tego, na co możesz liczyć. Pomyśleliśmy o szczegółach, które z czasem stają się ważne, na przykład balkony od ulicy wykończone są szklaną zabudową wyciszającą wnętrze oraz chroniącą przed niepogodą i kurzem.

KOMUNIKACJA
Jaśkowa Dolina to wygodne życie i wygodne dojazdy: 4 linie autobusowe i 1 nocna tuż przy osiedlu, 25 min. komunikacją do centrum, 4 min. samochodem do Galerii Morena, 2 km do SKM Wrzeszcz i PKM Brętowo. W 10 min. spokojnym spacerem dotrzesz między innymi innymi od supermarketu, siłowni, restauracji, przedszkola i liceum. Ulicami Jaśkowa Dolina i Rakoczego przemieścisz się do innych dzielnic czy wyjedziesz za miasto, a także szybko dojedziesz do Politechniki Gdańskiej i Akademii Medycznej. Jednym słowem — jesteś tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz.
4500 m2 zieleni
Mieszkańcy osiedla będą żyli w otoczeniu 4500 m2 zadbanej zieleni. Zaplanowaliśmy posadzenie ponad 50 gatunków roślin, a wśród nich piękne trawy ozdobne i pnącza. Villa Jaśkowa Dolina to również liczne rozwiązania ekologiczne: projekt uwzględnia wspomagające małą retencję ogrody deszczowe, poidełka dla ptaków, hotele dla owadów, budki lęgowe — tak, by mieszkańcy żyli w zgodzie i przyjaźni z przyrodą dookoła.

TWOJE MIEJSCE, TWÓJ SPOKÓJ
Villa Jaśkowa Dolina to doskonały przykład miejsca, które wybiera się zarówno sercem, jak i rozumem. Tu możesz szukać swojego pierwszego mieszkania, powiększyć rodzinę i żyć dobrze niezależnie od wieku. Sąsiedzka biblioteka ogrodowa, place zabaw z licznymi atrakcjami, urządzenia sportowe, drewniane altany, hamaki, ławki, stojaki rowerowe – zadbaliśmy o wszystko.

NAPISZ WŁASNĄ HISTORIĘ
Jaśkowa Dolina pasuje do starego Gdańska, ale w nowoczesny sposób. Może to właśnie to, czego szukasz, może to ten moment — okazja by zamieszkać w niepowtarzalnej lokalizacji? Obejrzyj wizualizacje, sprawdź otoczenie i wyobraź swoje życie w tym miejscu.
Nie musisz decydować od razu, ale napisać lub zadzwonić warto już teraz.

NAGRADZANE OSIEDLE
W listopadzie 2021 r. osiedle Villa Jaśkowa Dolina otrzymało prestiżową nagrodę CIJ Awards Poland w kategorii Best Upcoming Residential Development. CIJ Awards to najdłużej odbywający się w Polsce konkurs w dziedzinie nieruchomości, którego celem jest wyróżnianie najbardziej inspirujących i nowatorskich projektów oraz firm działających w branży. Osiedle dostrzeżone i docenione przez profesjonalistów jest zapowiedzią zadowolenia jego przyszłych mieszkańców.

Informacje

termin realizacji

2022 r.

ceny od

468 124 PLN

ceny do

1 416 378 PLN

Powierzchnie od

31.63 m2

Powierzchnie do

103.84 m2

L. pomieszczeń od

1

Ceny za mkw. od

11 900 PLN

Ceny za mkw. do

14 900 PLN

lokalizacja

Gdańsk

Lista lokali

Mamy doświadczenie w sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.

ilość ofert:   0

Zapytaj o ofertę

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

W trakcie 15-letniej pracy w branży nieruchomości, pośredniczył w ponad tysiącu transakcji sprzedaży.

Marcin Fałek

Licencja Pośrednika, nr 26542